אודות החברה

קבוצת גביש שחם היא חברה יזמית בתחום הנדל"ן המתמחה בתכנון ובניית פרויקטים קונספטואליים ייחודיים, מעוצבים ומותאמים אישית. בפרויקטים שאנו בונים אנו מיישמים את תפיסת העולם היסודית שלנו, "החיים קצרים" ו"חיים רק פעם אחת", וממצים מהחיים את כל הטוב שיש. מסיבה זו, אנו דוגלים בארכיטקטורה ועיצוב מוקפדים, חדשניים ויצירתיים ובמפרטים מפנקים וחלומיים. אנחנו מעניקים ללקוחותינו יותר מקירות מעוצבים ומפרטים יוקרתיים, את הבתים שלנו אנו יוצרים עם נשמה, ומתאימים אותם אישית לסיפור ולעולם הפרטי של כל אחד מלקוחותינו. לחלומות, לאהבות, לתחביבים ולפנטזיות שרק תעזו לחלום.

אנו לא נרתעים מפרויקטים מורכבים. חילוץ פרויקטים מקשיים, הסרת חסמים, מימון, ופתרון מחלוקות משפטיות, אצלנו זו שיגרה. אנחנו אלופים בהכנת לימונדה! לוקחים פרויקטים מסובכים משפטית ותכנונית, עם קונפליקטים וחסמים רבים, ומצליחים להפוך את הלימון החמוץ ללימונדה מתוקה ורעננה. את כל זה אנו מצליחים לעשות בזכות צוות הקומנדו הייחודי שלנו, אשר פיתח מומחיות רבה בפיתוח פרויקטים משלב שינוי/ תכנון התב"ע, דרך פתרון כל החסמים התכנוניים הבירוקרטיים והמשפטיים ועד למסירת המוצר המוגמר והמותאם אישית לכל לקוח.

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מהטובים והמנוסים שיש בשוק, בתחומים שונים ומגוונים- מימון ופיננסים, תכנון והנדסה, משפט, עיצוב ואדריכלות, בארץ ובעולם.

אנו מזהים פוטנציאל והזדמנויות גם במקומות לא קונבנציונאליים, ומביאים את תפיסת העולם שלנו ואת העיצובים הייחודיים שלנו לכל מקום אליו אנו מגיעים. כל הפרויקטים שלנו, ללא קשר לגודלם, זוכים לטיפול אישי וליווי צמוד של עורך דין, מהנדס ומנהל פרויקט. אשר מובילים את הפרויקט מרגעיו הראשונים ועד למסירתו ללקוח.

מפת פעילות בארץ

תחומי פעילות

בנייה בהתיישבות הכפרית

קבוצת גביש שחם החלה פעילותה בייזום והקמה של פרויקטים בתחום המסחר והבניה למגורים בהתיישבות הכפרית (הרחבות קהילתיות) בישובים קהילתיים ברחבי הארץ, החל משלב תכנון התב"ע, הסדרת קו כחול, פתרו ןבעיות משפטיות ותכנוניות מורכבות, דרך ביצוע הפיתוח והתשתיות לשכונה החדשה ועד למסירת הבתים למתיישבים החדשים.
אנו מתמחים בפתרון חסמים מורכבים – משפטיים, תכנוניים ובירוקרטיים העומדים בדרך להקמת פרויקטים מסוג זה ובעלי ניסיון רב בפתרון בעיות והובלת תהליכים מול הגורמים השונים (רשות מקרקעי ישראל, ועדות לתכנון, עיריות ומועצות, חברת החשמל, איכות הסביבה, רשות העתיקות ועוד).
בפרויקטים אלו אנו מקפידים על הטמעת עקרונות הקיימות בתכנון (התאמה טופוגרפית, תכנון שטחים פתוחים בתפיסה אקולוגית, תכנון קהילתי וחברתי ובניה ירוקה). אנו מקפידים על עבודה צמודה ושוטפת עם מוסדות הישוב והמועצה ועל שמירה על צביון הישוב ואופיו הייחודי.
אנו מסייעים לישוב בשיפור תשתיות קיימות, הקמת מבני ציבור, מימון הפרויקט, קליטת המתיישבים ועוד.
בפרויקטים אלו יתרונות רבים לישוב ולמועצה: הן בתוספת הכנסות, הצערת הישוב וקליטת זוגות צעירים, שיפור וחידוש תשתיות קיימות, הקמת מוסדות ציבור חדשים, הגדלת תקציבים ומענקים והגדלת מקומות תעסוקה (בפרויקטים מסחריים).

התחדשות עירונית

את הידע הרב שצברנו בתחום ההרחבות הקהילתיות והקמת שכונות בישובים קהילתיים, הבאנו לעיר והרחבנו את פעילותנו לייזום והקמה של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. החל משלב בחינת היתכנות הפרויקט ואפיונו ועד למימושו ומסירתו ללקוחותינו.
אנו מגשימים בפרויקטים אלו את החזון שלנו לבניה ייחודית, ומקפידים על תכנון ובניית פרויקטים בוטיקיים, קונספטואלים המותאמים לקהלי היעד, לנוף ולמרקם הסביבתי הקיים.
מחלקת התחדשות עירונית בקבוצת גביש שחם הוותיקה והאיתנה, מאפשרת ללקוחותינו להצטרף בראש שקט לפרויקטים ייחודיים אלו וליהנות לא רק מתכנון מוקפד, עיצוב חדשני ומפרטים קונספטואליים אלא גם מביטחון ושקט נפשי ומתהליך מעצים ורגוע בדרך לביתם החדש.
בפרויקטים אלו נהנים גם הדיירים הוותיקים הזוכים לשיפור הנכס הקיים ולעליית ערכו באופן משמעותי.

דיור היברידי

בתי קונספט ייחודיים המתוכננים ומעוצבים בעיצוב חדשני ומודרני הכולל מפרטים מפנקים המותאמים אישית ללקוחותינו.
בפרויקטים אלו יכולים הרוכשים להצטרף אלינו כבר בשלב רכישת הקרקע וליהנות בו זמנית ממחיר מופחת באופן משמעותי ממחיר השוק (עד 20% הנחה ממחירי הדירות) לצד קבלת בטחונות מלאים, ולוחות זמנים ברורים.
הצטרפות הרוכש בשלב רכישת הקרקע איננה במתכונת קבוצת רכישה. אלא בעסקה ברורה, ודאית ובטוחה הכוללת בטחונות מלאים ומספקת ללקוחותינו ודאות ושקט נפשי.

ניהול ופיקוח

מחלקת ניהול ופיקוח מורכבת מצוותים מקצועיים (מנהלי עבודה, הנדסאים ומהנדסים) ומספקת שירותי ניהול ביצוע ופיקוח על פרויקטים פרטיים וציבוריים הן בתחום הבניה והן בתחום הפיתוח והתשתיות.
בין היתר, אנו מספקים שירותים למועצות ועיריות, לקבוצות רכישה ולכונסי נכסים ובעלי תפקיד המתמנים על ידי בית המשפט בהליכי חדלות פירעון.
מחלקה זו מעניקה שירות ייחודי ונרחב לכונסי נכסים ובעלי תפקיד הכולל בין היתר, הכנת דו"חות אפס, ניתוח עלויות, כתבי כמויות, הוצאת מכרזים, ניהול קבלנים, ייצוג בעל התפקיד מול כל הגורמים והרשויות, פיקוח, עריכת חשבונות ועוד

מימון פרויקטים וחילוץ פרויקטים מקשיים

בשנים האחרונות נחשפנו למאות יחידות דיור אשר בנייתן נתקעה מסיבות שונות: קשיי מימון, חדלות פירעון של היזם או הקבלן, חסמים תכנוניים, פלישות, דיירים מוגנים, סכסוכים משפטיים ועוד.
צוות הקומנדו הייחודי שלנו המורכב מאנשי הנדסה, משפט וניהול משברים, מתמחים בחילוץ פרויקטים מקשיים והשלמתם. כולל מציאת פתרונות מימון לפרויקט, ניהול ופתרון מאבקים משפטיים, הסרת חסמים תכנוניים ועוד.

שותפים לדרך

השאר לנו הודעה
דילוג לתוכן